top of page

שרטוטי פטנט מקצועיים

שרטוטי פטנט מקצועיים

שרטוטים בלבד

2-4* שבועות

₪1,790.00

לא נדרש כרטיס אשראי

התהליך

1

הרשמה

חינם

2

חתימה על NDA

חינם

3

העלאת פרטי ההמצאה

חינם

4

ייעוץ עם עורך

הפטנטים

חינם

5

תשלום

 

.

6

אישור דו"ח

החיפוש

.

7

אישור ה- claims

.

8

אישור הטויטה הראשונית והשרטוטים

.

9

אישור הבקשה

הסופית

.

שרטוטי פטנט: הבאת ההמצאה שלך לחיים

הפיכת הרעיונות לייצוגים חזותיים היא שלב מכריע בתהליך הגשת הפטנט. שירות איור הפטנטים שלנו נועד לתרגם בצורה חלקה את ההמצאות שלך לאיורים ברורים, מקצועיים ומשכנעים מבחינה ויזואלית המשפרים את האיכות הכוללת של בקשת הפטנט שלך.

שימו לב, שירותי ניסוח הפטנט מכילים איורים לפטנט


איך זה עובד:

1. הרשמה:

התחל את המסע על ידי הרשמה לשירות שרטוטי הפטנט שלנו. החשבון שלך יהיה הפורטל לעולם שבו ההמצאות מתעוררות לחיים מבחינה ויזואלית.


2. חתימת NDA:

אנו נותנים עדיפות לסודיות ואבטחת הקניין הרוחני שלך. חתימה על הסכם סודיות (NDA) מבטיחה שפרטי ההמצאה שלך מוגנים לאורך כל תהליך ההמחשה.


3. קבצים מצורפים:

שתף מידע מפורט וכל מסמך רלוונטי על ההמצאה שלך. שלב זה מספק לצוות האיור שלנו את התובנות הדרושות ליצירת ייצוגים מדויקים ובעלי השפעה חזותית.


4. תשלום:

טפל בהיבטים הפיננסיים בנוחות באמצעות מבנה התמחור השקוף והתחרותי שלנו. דעו שאתם משקיעים באיורי פטנט מהשורה הראשונה שיכולים לשפר משמעותית את ההצגה הכוללת של בקשת הפטנט שלכם.


5. אישור השרטוטים:

לאחר שצוות האיור המיומן שלנו יעצב את הייצוגים החזותיים של ההמצאה שלך, תהיה לך הזדמנות לעיין ולאשר את האיורים. אנו מעריכים את ההשקעה שלך ומבטיחים שהאיורים הסופיים מתאימים לחזון שלך ומתארים במדויק את ההמצאה שלך.

למה לבחור בשירות איור הפטנטים שלנו?

מִקצוֹעִיוּת:

צוות המאיירים המנוסים שלנו מבטיח שאיורי הפטנטים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.


המחשה משופרת:

איורים חיים ומדויקים מסייעים בהעברת הפרטים המורכבים של ההמצאה שלך, ומטפחים הבנה טובה יותר בקרב בוחני הפטנטים.


שירות מקיף:

מסקיצות קונספט ועד דיאגרמות מפורטות, שירות ההמחשה שלנו מכסה קשת של ייצוגים חזותיים כדי להתאים לצרכים הספציפיים של בקשת הפטנט שלך.


יעילות:

אנו מבינים את חשיבות הזמן בתהליך בקשת הפטנט. העבודה היעילה שלנו מבטיחה אספקת איורי פטנטים באיכות גבוהה שעומדת בזמן .


תהליך שיתופי:

אנו מעריכים את ההשקעה שלך. שלב האישור מאפשר לך לספק משוב ולהבטיח שהאיורים עולים בקנה אחד עם החזון שלך וההיבטים הטכניים של ההמצאה שלך.


בחרו בשירות איור הפטנטים שלנו לויזואלזציה שמגבירה את ההשפעה של בקשת הפטנט. עם מחויבות למקצועיות, סודיות ושביעות רצון הלקוח, אנחנו כאן כדי להעצים את הנרטיב הוויזואלי של יצירות ההמצאה.

Gnovelty console
ברוכים הבאים ל-Gnovelty Console, השער שלכם לחוויית פטנט יעילה ושקופה. זהו פורטל לקוחות חדשני, שנועד לתת שליטה על מסע הפטנטים כמו שלא היה מעולם.


הבנת ה - Gnovelty console:

ה - Gnovelty console הוא לב ליבה של המחויבות שלנו להפוך את שירותי הפטנטים לנגישים, יעילים ושיתופיים. הוא משמש כמרכז הפיקוד הדיגיטלי שלך, ומאפשר לך לנהל כל היבט של תהליך בקשת הפטנט שלך בקלות ובביטחון.


תכונות עיקריות:

1. מעקב אחר כל התקדמות בזמן אמת:

ברגע שאתה מתחבר לפלטפורמה, לוח מחוונים מותאם אישית יקבל את פניך מבט חטוף יספיק להבנת מצב בקשת הפטנט שלך. היפרד מחוסר הוודאות של הלא נודע - עם עדכונים בזמן אמת, תמיד תדע היכן הכנת הפטנט שלך עומדת בתהליך

.

2. מאגר מסמכים:

מאגר המסמכים שלנו הוא הכספת המאובטחת שלך לאחסון וגישה לכל המסמכים הקשורים לפטנטים שלך. זה מאורגן, קל לשימוש, ומבטיח שקבצים חשובים אינם נמצאים במרחק של יותר מקליק.


3. זרימת עבודה אינטראקטיבית:

התנסו בתהליך הגשת פטנט כמו שלא היה מעולם עם זרימת העבודה האינטראקטיבית שלנו. מהייעוץ הראשוני ועד הטיוטה הסופית, כל שלב מוגדר ומוצג בפניכם בצורה ברורה. תצעדו לאורך התהליך, בידיעה למה לצפות בכל צעד.


4. מרכז ההודעות:

התקשורת עם עורך הפטנטים המסור שלך או עם צוות התמיכה שלנו מעולם לא הייתה חלקה יותר. מערכת העברת ההודעות המובנית שלנו מאפשרת תקשורת ישירה, מאובטחת ויעילה, ומבטיחה שהשאלות שלך יקבלו מענה מיידי, והדאגות שלך יטופלו ביעילות.


5. סקירה ואישור מסמכים:

בשלבים קריטיים של תהליך הניסוח, תהיה לך הזדמנות לעיין במסמכים שהוכנו על ידי עורכי הפטנטים המומחים שלנו. אשר או בקש תיקונים - אתה במושב הנהג. המשוב שלך חשוב, והצוות שלנו כאן כדי לוודא שהחזון שלך משתקף במדויק בבקשת הפטנט שלך.


6. מאובטח וסודי:

אנו לוקחים את הפרטיות שלך ברצינות. Gnovelty console תוכנi עם אמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על המידע הרגיש והקניין הרוחני שלך. היה סמוך ובטוח, הנתונים שלך נמצאים בידיים טובות.


7. סביבה שיתופית:

שיתוף פעולה הוא הנשק הסודי שלנו. Gnovelty console מעודד שיתוף פעולה פרודוקטיבי בינך לבין המומחים שלנו וכל מחזיקי העניין המעורבים בתהליך הפטנט. זהו מרחב שבו רעיונות הופכים לפטנט וכל השאלות מקבלות תשובות.מסע הפטנטים שלך, בדרך שלך:

עם Gnovelty console, אנו שמים אותך במושב הנהג של מסע הפטנט שלך. זה המקום שלך לחקור, לשתף פעולה ולהשיג את יעדי הפטנטים שלך ביעילות ובביטחון. היפרד מחוסר הוודאות והמורכבות של תהליך הרישום – Gnovelty כאן כדי לפשט, להבהיר ולהעצים את חווית רישום הפטנט שלך.

התחל בחינם
Anchor 1
whatsapp
bottom of page