top of page

סימן מסחר - תשובה רשמית למשרד הפטנטים

עבור סימן מסחר אמריקאי

US

שבוע אחד*

₪1,300.00

לא נדרש כרטיס אשראי

התהליך

1

הרשמה

חינם

2

חתימה על NDA

חינם

3

העלאת פרטי ההמצאה

חינם

4

ייעוץ עם עורך

הפטנטים

חינם

5

תשלום

 

.

6

אישור דו"ח

החיפוש

.

7

אישור ה- claims

.

8

אישור הטויטה הראשונית והשרטוטים

.

9

אישור הבקשה

הסופית

.

ניסוח תשובה רשמית למשרד סימני המסחר

ניווט מוצלח באופי המורכב של רישום סימן מסחר כרוך לעתים קרובות בתשובה יעילה להודעות רשמיות ממשרדי סימני המסחר. שירות ניסוח התשובה שלנו לתגובות של משרד הסימנים המסחריים תוכנן בקפידה כדי לסייע לך לנהל תקשורת מוצלחת, ולהבטיח התקדמות חלקה עבור בקשת הסימן המסחרי.איך זה עובד:

1. הרשמה:

התחל את התהליך על ידי הרשמה לשירות התשובה למשרד הסימנים המסחריים. כאן מתחיל המסע שלך לקראת התגברות על אתגרים משפטיים וקידום בקשת הסימן המסחרי.


2. חתימת NDA:

שמירת הסודיות היא מעל הכל, גם כשמדובר במותג. חתימה על הסכם סודיות (NDA) מבטיחה שפרטי הסימן המסחרי שלך יישארו מאובטחים לאורך כל תהליך התגובה.


3. קבצים מצורפים:

שתף מסמכים ותקשורת רלוונטיים הקשורים לבקשה. שלב זה מספק לצוות שלנו הבנה מקיפה של האתגרים שמציב משרד הסימנים המסחריים.


4. ייעוץ חינם:

מתוך הכרה בייחודיות של כל סימן מסחרי, עורכי הפטנטים שלנו מעניקים ייעוץ חינם. כאן הם נותנים מענה לכל השאלות והחששות שלך, ומבטיחים בהירות מקסימאלית. שלב זה מציע הזדמנות לקבל מידע והמלצות נחוצות מאנשי מקצוע ותיקים כדי לכוונן את ההמצאה שלך בהתאם.


5. תשלום:

 לאחר שדיברנו על המותג שלך ועל היקף העבודה, הגיע הזמן לטפל בכספים. התמחור שלנו תחרותי ושקוף והתשלום מבוצע אונליין באופן מאובטח.


6. אישור טויטת תשובה ראשונית:

המומחים שלנו יוצרים תשובה ראשונית לתגובה שהתקבלה, תוך התייחסות לחששות העיקריים שהועלו. כאן תדרש לעיין ולאשר את התשובה הבסיסית הזו לפני שנמשיך.


7. אישור תגובה סופית:

בהתבסס על התשובה הבסיסית שאושרה, הצוות שלנו משכלל ומסיים את המענה המקיף לתגובת הבוחן. אישורך הסופי מתבקש. כך נוכל להבטיח שהכל לפי שביעות רצונך.למה לבחור בניסוחי התשובה הרשמית שלנו?

עורכי פטנטים מנוסים:

תהנה ממומחיות של צוות שלנו ביצירת מענה המתייחס ביעילות ומקצועיות לתגובות הבוחן ומניעות את בקשת הסימן המסחרי קדימה.


פתרונות מותאמים אישית:

כל תשובה משרדית היא ייחודית. השירות שלנו מבטיח אסטרטגיית תשובה שתואמת את האתגרים הספציפיים שמציב משרד הסימנים המסחריים.


החלטה בזמן:

תגובות הבוחן עלולות לגרום לעיכובים בהתקדמות הבקשה. זרימת העבודה היעילה שלנו שואפת לספק תגובות בזמן, ולשמור על הבקשה שלך על המסלול.


תהליך שקוף:

מהתשובה הראשונית ועד להגשה הסופית, התהליך השקוף שלנו מבטיח שאתה מעורב באופן פעיל בכל שלב.


גישה ממוקדת לקוח:

התובנות שלך חשובות. שלבי האישור מאפשרים לך לעיין ולאשר הן את התגובות הבסיסיות והן הסופיות, וכך להבטיח שהתוכן תואם את המטרות שלך.

Gnovelty console
ברוכים הבאים ל-Gnovelty Console, השער שלכם לחוויית פטנט יעילה ושקופה. זהו פורטל לקוחות חדשני, שנועד לתת שליטה על מסע הפטנטים כמו שלא היה מעולם.


הבנת ה - Gnovelty console:

ה - Gnovelty console הוא לב ליבה של המחויבות שלנו להפוך את שירותי הפטנטים לנגישים, יעילים ושיתופיים. הוא משמש כמרכז הפיקוד הדיגיטלי שלך, ומאפשר לך לנהל כל היבט של תהליך בקשת הפטנט שלך בקלות ובביטחון.


תכונות עיקריות:

1. מעקב אחר כל התקדמות בזמן אמת:

ברגע שאתה מתחבר לפלטפורמה, לוח מחוונים מותאם אישית יקבל את פניך מבט חטוף יספיק להבנת מצב בקשת הפטנט שלך. היפרד מחוסר הוודאות של הלא נודע - עם עדכונים בזמן אמת, תמיד תדע היכן הכנת הפטנט שלך עומדת בתהליך

.

2. מאגר מסמכים:

מאגר המסמכים שלנו הוא הכספת המאובטחת שלך לאחסון וגישה לכל המסמכים הקשורים לפטנטים שלך. זה מאורגן, קל לשימוש, ומבטיח שקבצים חשובים אינם נמצאים במרחק של יותר מקליק.


3. זרימת עבודה אינטראקטיבית:

התנסו בתהליך הגשת פטנט כמו שלא היה מעולם עם זרימת העבודה האינטראקטיבית שלנו. מהייעוץ הראשוני ועד הטיוטה הסופית, כל שלב מוגדר ומוצג בפניכם בצורה ברורה. תצעדו לאורך התהליך, בידיעה למה לצפות בכל צעד.


4. מרכז ההודעות:

התקשורת עם עורך הפטנטים המסור שלך או עם צוות התמיכה שלנו מעולם לא הייתה חלקה יותר. מערכת העברת ההודעות המובנית שלנו מאפשרת תקשורת ישירה, מאובטחת ויעילה, ומבטיחה שהשאלות שלך יקבלו מענה מיידי, והדאגות שלך יטופלו ביעילות.


5. סקירה ואישור מסמכים:

בשלבים קריטיים של תהליך הניסוח, תהיה לך הזדמנות לעיין במסמכים שהוכנו על ידי עורכי הפטנטים המומחים שלנו. אשר או בקש תיקונים - אתה במושב הנהג. המשוב שלך חשוב, והצוות שלנו כאן כדי לוודא שהחזון שלך משתקף במדויק בבקשת הפטנט שלך.


6. מאובטח וסודי:

אנו לוקחים את הפרטיות שלך ברצינות. Gnovelty console תוכנi עם אמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על המידע הרגיש והקניין הרוחני שלך. היה סמוך ובטוח, הנתונים שלך נמצאים בידיים טובות.


7. סביבה שיתופית:

שיתוף פעולה הוא הנשק הסודי שלנו. Gnovelty console מעודד שיתוף פעולה פרודוקטיבי בינך לבין המומחים שלנו וכל מחזיקי העניין המעורבים בתהליך הפטנט. זהו מרחב שבו רעיונות הופכים לפטנט וכל השאלות מקבלות תשובות.מסע הפטנטים שלך, בדרך שלך:

עם Gnovelty console, אנו שמים אותך במושב הנהג של מסע הפטנט שלך. זה המקום שלך לחקור, לשתף פעולה ולהשיג את יעדי הפטנטים שלך ביעילות ובביטחון. היפרד מחוסר הוודאות והמורכבות של תהליך הרישום – Gnovelty כאן כדי לפשט, להבהיר ולהעצים את חווית רישום הפטנט שלך.

התחל בחינם
Anchor 1
whatsapp
bottom of page