top of page

חיפוש סימן מסחר

מבוסס על מקורות חיפוש עסקיים סגורים

TM

US /CA

שבוע אחד*

₪990.00

לא נדרש כרטיס אשראי

התהליך

1

הרשמה

חינם

2

חתימה על NDA

חינם

3

העלאת פרטי ההמצאה

חינם

4

ייעוץ עם עורך

הפטנטים

חינם

5

תשלום

 

.

6

אישור דו"ח

החיפוש

.

7

אישור ה- claims

.

8

אישור הטויטה הראשונית והשרטוטים

.

9

אישור הבקשה

הסופית

.

בנוף הדינמי של עולם העסקים, הגנה על המותג היא חשיבות עליונה. שירות דוח חיפוש סימן מסחר הוא צעד מרכזי בהבטחת הייחודיות והכדאיות של זהות המותג שלך.

הבנת דוח חיפוש סימן מסחר

דוח חיפוש סימן מסחר הוא בדיקה מדוקדקת שנערכת כדי להעריך את הזמינות והרישום של סימן מסחר. תהליך זה כולל התעמקות בסימנים מסחריים קיימים, מסדי נתונים ומשאבים רלוונטיים כדי לחשוף כל התנגשות או קווי דמיון אפשריים.


שלבים מרכזיים בתהליך דוח חיפוש סימן מסחרי:


1. הרשמה:

התחל את המסע על ידי הרשמה לשירות דוח חיפוש סימן המסחר שלנו. זה הבסיס לניתוח המקיף שיגיע לאחר מכן.


2. חתימת NDA:

תוך מתן עדיפות לסודיות של המותג שלך, התהליך מתחיל בחתימה על הסכם סודיות (NDA). מסמך משפטי זה מבטיח שהמידע הקשור למותג שלך מאובטח לאורך כל הפרוייקט.

.


3. ספק מידע:

ספק מידע מקיף על הסימן המסחרי שלך, ותאפשר לצוות המומחים שלנו לערוך בדיקה יסודית. בהירות ופירוט בשלב זה תורמים לדיוק החיפוש.


4. ייעוץ חינם:

אנו מבינים שכל המצאה היא ייחודית. עורכי הפטנטים שלנו מציעים לך ייעוץ חינם, בו הם יענו לכלל השאלות שלך ויתייחסו לחששות שלך כדי להבטיח שהכל ברור. בשלב זה תוכל לקבל את כלל המידע וההמלצות הנדרשות מהגורם המקצועי ולעצב את ההמצאה שלך בהתאם.


5. תשלום:

נווט את ההיבט הפיננסי בצורה חלקה, תהנה מהתמחור השקוף והתחרותי שלנו. תהליך התשלום הפשוט שלנו מבטיח שאתה מודע לעלויות.


6. אישור דוח חיפוש סימן המסחר:

שיאו של התהליך כרוך באישור דוח החיפוש. דוח מקיף זה מספק תובנות לגבי סימנים מסחריים קיימים, התנגשויות פוטנציאליות והאפשרות לרישום של הסימן המסחרי המוצע שלך.ערך דוח חיפוש סימן המסחר:

1. הפחתת סיכונים:

זהה קונפליקטים או קווי דמיון פוטנציאליים בשלב מוקדם של התהליך, תוך צמצום הסיכון לבעיות הפרה בהמשך.


2. קבלת החלטות מושכלת:

התובנות המסופקות על ידי דוח החיפוש מאפשרות לך לקבל החלטות מושכלות לגבי רישום הסימן המסחרי שלך.


3. הגנת מותג:

הגן על זהות המותג שלך על ידי הבטחה שהסימן המסחרי שלך הוא ייחודי ושלא סביר שיעמוד בפני אתגרים משפטיים.


4. תכנון אסטרטגי:

תכנן את פיתוח המותג שלך באופן אסטרטגי, תוך התחשבות בנוף התחרותי ובמכשולים הפוטנציאליים.


5. עלות-יעילות:

השקעה בדוח חיפוש סימן מסחרי יכולה לחסוך בעלויות הקשורות למחלוקות משפטיות פוטנציאליות ולמאמצי מיתוג מחדש.

דוח חיפוש סימנים מסחריים: חשיפת כוחה של הגנת המותג

בתחום העסקי, המותג שלך אינו רק שם או לוגו; זהו נכס יקר ערך שמבדיל אותך מהמתחרים. דוח חיפוש הסימנים המסחריים הוא בעל ברית אסטרטגי שלך בשמירה על נכס זה, ומציע נתיב ברור לקבלת החלטות מושכלות והגנה על המותג.


מהו דוח חיפוש סימן מסחר?

דוח חיפוש סימנים מסחריים הוא חקירה מקיפה של סימנים מסחריים קיימים, מסדי נתונים ומשאבים רלוונטיים כדי להעריך את הזמינות והרישום של הסימן המסחרי שלך. זה משמש כאמצעי יזום לזיהוי קונפליקטים או קווי דמיון פוטנציאליים לפני שאתה יוצא למסע הרישום.


איך זה עובד?

התהליך כולל סדרה של שלבים, החל מההרשמה לשירות, ולאחר מכן בדיקה מדוקדקת של הסימן המסחרי המוצע. החתימה על הסכם סודיות מבטיחה את סודיות המידע הקשור למותג שלך לאורך כל ההערכה. הדוח הסופי של חיפוש סימנים מסחריים מספק סקירה מפורטת של סימנים מסחריים קיימים, התנגשויות פוטנציאליות והרישום הכולל של הסימן המסחרי המוצע שלך.


מי יכול להרוויח?

בין אם אתה סטארט-אפ שמעצב זהות מותג ייחודית או עסק מבוסס המרחיב את קו המוצרים , דוח החיפוש הוא בעל ערך רב. הוא מציע גישה פרואקטיבית להגנה על מותג, מה שהופך אותו לצעד חיוני עבור יזמים, בעלי עסקים וכל מי שמחפש לבסס נוכחות ייחודית של המותג.


הבטח את עתיד המותג שלך עם דוח חיפוש הסימנים המסחריים - כלי הכרחי למי שמזהה את הערך האמיתי של הגנת מותג וניהול אסטרטגי.
Gnovelty console
ברוכים הבאים ל-Gnovelty Console, השער שלכם לחוויית פטנט יעילה ושקופה. זהו פורטל לקוחות חדשני, שנועד לתת שליטה על מסע הפטנטים כמו שלא היה מעולם.


הבנת ה - Gnovelty console:

ה - Gnovelty console הוא לב ליבה של המחויבות שלנו להפוך את שירותי הפטנטים לנגישים, יעילים ושיתופיים. הוא משמש כמרכז הפיקוד הדיגיטלי שלך, ומאפשר לך לנהל כל היבט של תהליך בקשת הפטנט שלך בקלות ובביטחון.


תכונות עיקריות:

1. מעקב אחר כל התקדמות בזמן אמת:

ברגע שאתה מתחבר לפלטפורמה, לוח מחוונים מותאם אישית יקבל את פניך מבט חטוף יספיק להבנת מצב בקשת הפטנט שלך. היפרד מחוסר הוודאות של הלא נודע - עם עדכונים בזמן אמת, תמיד תדע היכן הכנת הפטנט שלך עומדת בתהליך

.

2. מאגר מסמכים:

מאגר המסמכים שלנו הוא הכספת המאובטחת שלך לאחסון וגישה לכל המסמכים הקשורים לפטנטים שלך. זה מאורגן, קל לשימוש, ומבטיח שקבצים חשובים אינם נמצאים במרחק של יותר מקליק.


3. זרימת עבודה אינטראקטיבית:

התנסו בתהליך הגשת פטנט כמו שלא היה מעולם עם זרימת העבודה האינטראקטיבית שלנו. מהייעוץ הראשוני ועד הטיוטה הסופית, כל שלב מוגדר ומוצג בפניכם בצורה ברורה. תצעדו לאורך התהליך, בידיעה למה לצפות בכל צעד.


4. מרכז ההודעות:

התקשורת עם עורך הפטנטים המסור שלך או עם צוות התמיכה שלנו מעולם לא הייתה חלקה יותר. מערכת העברת ההודעות המובנית שלנו מאפשרת תקשורת ישירה, מאובטחת ויעילה, ומבטיחה שהשאלות שלך יקבלו מענה מיידי, והדאגות שלך יטופלו ביעילות.


5. סקירה ואישור מסמכים:

בשלבים קריטיים של תהליך הניסוח, תהיה לך הזדמנות לעיין במסמכים שהוכנו על ידי עורכי הפטנטים המומחים שלנו. אשר או בקש תיקונים - אתה במושב הנהג. המשוב שלך חשוב, והצוות שלנו כאן כדי לוודא שהחזון שלך משתקף במדויק בבקשת הפטנט שלך.


6. מאובטח וסודי:

אנו לוקחים את הפרטיות שלך ברצינות. Gnovelty console תוכנi עם אמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על המידע הרגיש והקניין הרוחני שלך. היה סמוך ובטוח, הנתונים שלך נמצאים בידיים טובות.


7. סביבה שיתופית:

שיתוף פעולה הוא הנשק הסודי שלנו. Gnovelty console מעודד שיתוף פעולה פרודוקטיבי בינך לבין המומחים שלנו וכל מחזיקי העניין המעורבים בתהליך הפטנט. זהו מרחב שבו רעיונות הופכים לפטנט וכל השאלות מקבלות תשובות.מסע הפטנטים שלך, בדרך שלך:

עם Gnovelty console, אנו שמים אותך במושב הנהג של מסע הפטנט שלך. זה המקום שלך לחקור, לשתף פעולה ולהשיג את יעדי הפטנטים שלך ביעילות ובביטחון. היפרד מחוסר הוודאות והמורכבות של תהליך הרישום – Gnovelty כאן כדי לפשט, להבהיר ולהעצים את חווית רישום הפטנט שלך.

התחל בחינם
Anchor 1
whatsapp
bottom of page